Kamery online na stronie www. IT Complex 697-687-007


Idź do treści

Xopero

Oprogramowanie

ONE Backup & Recovery


to rozwiązanie do backupu danych All-in-ONE, czyli niezawodny backup i odzyskiwanie danych, najbardziej przyjazna na rynku konsola centralnego zarządzania oraz kompatybilność z każdym najpopularniejszym magazynem na dane. Łatwość wdrożenia i zarządzania sprawia, że zabezpieczenie nawet najbardziej złożonej infrastruktury IT jest tak proste, jak ochrona zaledwie kilku komputerów.

zabezpieczysz?


Stacje robocze (Windows, MacOS, Linux)
Serwery (Windows, Linux)danych (MySQL, MS SQL, Firebird, MariaDB i inne)wirtualne (backup VMware) 365, GitLab, Bitbucket i Jira backup - GitProtect.io by Xopero ONE

zabezpieczysz?


Xopero Cloud
Amazon AWS S3CloudB2Cloud StorageBlob Storagekompatybilne z S3
Środowiska hybrydowe i multi-cloudzasoby dyskowe.

zabezpieczysz?

Niezawodny backup danych #1


żenie On-Premise lub SaaSusługę zarządzania na swoim sprzęcie lub wybierz model SaaS, aby korzystać z usługi w chmurze, bez potrzeby instalacji. Niezależnie od wybranego modelu wdrożenia możesz przechowywać swoje kopie lokalnie lub w chmurze.

based backupmożliwości konfigurowania planów backupu - określasz typ kopii, dane i urządzenia do zabezpieczenia, harmonogram, retencję, kompresję, poziom szyfrowania, okno backupu, replikację i wiele więcej. Ustaw raz, a plan backupu wykona się automatycznie.

ługoterminowa retencja / GFSwszystkie wersje, określ liczbę kopii lub konkretny czas ich przechowywania. Wybierz podstawowy schemat rotacji kopii (pełnych, przyrostowych i różnicowych), albo skonfiguruj GFS, aby przechowywać kopie długoterminowo, oszczędzić przestrzeń na magazynie i przywrócić dane z dowolnego momentu w czasie.

ęcej funkcjonalności:
Minimalne wymagania instalacji usługi i agenta
Zabezpieczenie dowolnej infrastrukturyżliwość dodania wielu magazynów danychustawienia harmonogramupełna, przyrostowa i różnicowapolityka backupu 3-2-1backupu łożenie backupu w czasie ądzanie w oparciu o plany lub urządzeniaść z wymogami prawnymi

i wiele więcej...

przywracanie kopii zapasowej i Disaster Recovery


Szybkie przywracanie danych i wdrożenie Disaster Recovery nie wymaga żadnego dodatkowego oprogramowania. Wszystkie potrzebne komponenty są dostępne w ramach rozwiązania Xopero ONE Backup & Recovery. Co dokładnie?
Any Restoredane między różnymi urządzeniami, tenantami Microsoft 365 czy repozytroriami. Przywracaj maile na komputer, pliki z Windows do Linux, repozytoria Bitbucket do GitHub - migracja nigdy nie była prostsza!

Disaster Recovery
Uzyskaj natychmiastowy dostęp do plików z obrazu dysku lub całej kopii. Twórz maszyny wirtualne i przywracaj dane bez potrzeby eksportu.

Metal Restoreóć kopię wszystkich danych i całego systemu na tym samym lub nowym urządzeniu z pomocą specjalnie dostosowanej technologii i pendrive’a. Przywracaj dane zdalnie - nawet dla różnych lokalizacji i placówek.

przywracanieądaj i błyskawicznie przywracaj konkretne, wybrane pliki, dane Microsoft 365, metadane Git, pliki z kopii VM itd. z wykonanej kopii obrazu bez konieczności przywracania całego sytemu.

zarządzanie

i monitoring polityki bezpieczeństwa nawet najbardziej złożonej infrastruktury IT nigdy nie były tak proste. Konsola centralnego zarządzania Xopero ONE dostępna jest bezpośrednio z przeglądarki. A wraz z nią:

intuicyjny interfejs na rynkuędzane danymi dashboardy i wizualne statystyki łączą łatwość użytkowania i precyzyjne zarządzanie.

Łatwy monitoring
audyt logi, zadania i powiadomienia e-mail - bądź na bieżąco z bezpieczeństwem Twoich danych.

zarządzanieużytkowników, przypisuj im role i uprawnienia, aby dzielić obowiązki, a jednocześnie mieć kontrolę nad dostępem i bezpieczeństwem.


Szyfrowanie AES (in-flight i at rest)
Wybór poziomu szyfrowania i kompresji transferSingle Point of Failure - odzyskaj dane nawet, gdy stracisz dostęp lub ustawienia usługiManager Haseł - przechowuj i zarządzaj wszystkimi hasłami w jednym, bezpiecznym miejscu.


Strona główna | Sprzęt | Instalacje | Oprogramowanie | Cennik | O firmie | Usługi | Witryny WWW | RODO | Mapa witryny


Powrót do treści | Wróć do menu głównego